ଟ୍ରେନରେ ସେଲଫି ନେଉଥିଲା ଯୁବତୀ, ତା’ପରେ ପଛରେ ବସିଥିବା ଛୁଆଟି କରିଲା କିଛି ଏପରିକି ଯାହା ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଥିଲା, ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖିବା ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନବି ଖୁସି ହେଇଯିବ…

ସମସ୍ତଙ୍କ ଜୀବନରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟେନସନ ଏବଂ ଦୁଃଖ ଅଛି| ଯଦିଓ କେବେ କେବେ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଏତେ ଖରାପ ହୋଇଥାଏ ଯେ ପୁରା ମୁଡ଼ ଖରାପ ହୋଇଯାଏ| ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭିଡିଓ ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଖରାପ ମୁଡ଼ କୁ ଠିକ କରିଦେବ। ବାସ୍ତବରେ, ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି| ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଇଣ୍ଟରନେଟର ସବୁଠାରୁ କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓ ବୋଲି କହୁଛନ୍ତି| ଯଦିଓ ଏହି ଭିଡିଓଟି ମାତ୍ର 30 ସେକେଣ୍ଡ, ତଥାପି ଏହା ଆପଣଙ୍କ ଚେହେରାରେ 30 ମିନିଟର ଆନନ୍ଦ ଖେଳାଇ ଦେବ|

ପିଲାଟିର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ହୃଦୟ ଜିତିନେଲା

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ଝିଅ ଟ୍ରେନରେ ଯାତ୍ରା କରୁଛନ୍ତି| ଏକ ଛୋଟ ପିଲା ତାଙ୍କ ପଛ ସିଟରେ ବସିଥାଏ|ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଝିଅଟି ମୋବାଇଲର ଆଗ କ୍ୟାମେରା ଅନ୍ କରେ|ଏହା ପରେ, ସେ ଆଗ କ୍ୟାମେରାରେ ପିଲାକୁ ଦେଖି ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରେ| ଏହା ଦେଖି ପିଲାଟି ଲାଜେଇ ଯାଏ ଏବଂ ସେ ମଧ୍ୟ ବହୁତ କ୍ୟୁଟ ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରେ| ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଏହି ଶିଶୁଟିର ଷ୍ଟାଇଲ ଏବଂ କ୍ୟୁଟନେସ ପସନ୍ଦ ଆସିଲା| ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ଭାଇରଲ ହେଉଛି|

ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ

ଏହି ଭିଡିଓ ଟ୍ୱିଟରରେ @ଦତ୍ତନିହାରିକା ନାମକ ଜଣେ ଝିଅ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ସବୁଠାରୁ କ୍ୟୁଟ ଭିଡିଓ।’ ଏହି ଭିଡିଓ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏକ ଲକ୍ଷ ପଚାଶ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି। ଏହା ସହିତ 16 ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲୋକ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି| ଆମେ ଦାବି କରୁଛୁ ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦେଖି ଆପଣଙ୍କ ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହୋଇଯିବ |


ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଖନ୍ତୁ

ଏହି ଭିଡିଓରେ ଲୋକଙ୍କ ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଆସିଛି| ଉଦାହରଣ ସ୍ୱରୂପ, ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ଆଜିର ଏହା ସର୍ବୋତ୍ତମ ଜିନିଷ। ସର୍ବଶେଷରେ, କାହାର ମୁହଁରେ ହସ ଫୁଟିଲା| ଧନ୍ୟବାଦ। ”ଅନ୍ୟ ଉପଭୋକ୍ତା ଲେଖିଛନ୍ତି,“ ୱା ଏହା ଏକ ଭଲ ଭିଡିଓ। ମୋର ଦିନ ବାନିଗଲା। ”ତା’ପରେ ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟ ଆସେ‘ ଆଜିର ସବୁଠାରୁ ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ। ସକରାତ୍ମକତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ| ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ହସ ଯାହା ପଛରୁ ଆସୁଛି। ”ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଏତେ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏହାକୁ ବାରମ୍ବାର ଦେଖୁଛନ୍ତି।


ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଭିଡିଓ କିପରି ଲାଗିଲା? ଯଦି ଆପଣ ଶିଶୁଟିର ଏକ୍ସପ୍ରେସନ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଭିଡିଓକୁ ଯଥାସମ୍ଭବ ସେୟାର କରିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ|