ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ Managerଙ୍କ ଷ୍ଟିଙ୍ଗରେ ବେଳେ ଖୁଲାସା, ପ୍ରଥମେ ସାରଙ୍କ ସହ ସାରା ଫାର୍ମହାଉସକୁ ଆସୁଥିଲେ ଆଉ ତାପରେ ରିୟା ଆସିଲେ ଆଉ…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ ଏଙ୍ଗଲ୍ ପଦାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏନସିବି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଏବଂ ଏହି ମାମଲାରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ 15 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଡ୍ରଗ୍ ସଂଯୋଗକୁ ନେଇ ଏନସିବି ଅଭିନେତାଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସରେ ଚଢ଼ାଉ କରି ଅନେକ ଜିନିଷ ଜବତ କରିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଚଢ଼ାଉରେ ଏନସିବିର ଅନେକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରମାଣ ପାଇଛି। ବାସ୍ତବରେ ସୁଶାନ୍ତ ତାଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସରେ ବହୁତ ପାର୍ଟୀ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସେଥିପାଇଁ ଏନସିବି ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା| ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସ ମ୍ୟାନେଜର ରାଏସ୍ ଏଠାରେ ଆୟୋଜିତ ହେବାକୁ ଥିବା ପାର୍ଟି ବିଷୟରେ ଅନେକ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ସାରା ଅଲି ଖାନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସକୁ ଆସୁଥିବା କହିଛନ୍ତି।

ଏକ ଚ୍ୟାନେଲ ଷ୍ଟିଙ୍ଗ ଅପରେସନରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫାର୍ମହାଉସ ମ୍ୟାନେଜର ରାଏସ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଭିନେତା ପ୍ରାୟତ ଫାର୍ମହାଉସକୁ ଆସୁଥିଲେ ଏବଂ ୟୁରୋପ ଯାତ୍ରା ପରେ ସୁଶାନ୍ତରେ ଅନେକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଥିଲା। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଉଥିଲା ଏବଂ ସେ କମ୍ ସମୟରେ ଫାର୍ମହାଉସକୁ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ମ୍ୟାନେଜର ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବି ସୁଶାନ୍ତ ଫାର୍ମହାଉସକୁ ଆସୁଥିଲେ ସେ ଦ୍ୱୀପକୁ ଯାଇ ବୋଟିଂ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ| କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଜଣା ପଡିଲା ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ନଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଖାଦ୍ୟ ଅଭ୍ୟାସ ମଧ୍ୟ ବଦଳି ଯାଇଥିଲା। ଏଥିସହ ସୁଶାନ୍ତ ଅସୁସ୍ଥ ଥିବାରୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଘରେ ରହିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ସାରା ଅଲି ଖାନ ମଧ୍ୟ ଫାର୍ମ ହାଉସକୁ ଆସିଥିଲେ

ଷ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଅପରେସନ୍ ସମୟରେ ମ୍ୟାନେଜର କହିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଚାରିରୁ ପାଞ୍ଚ ଥର ଫାର୍ମହାଉସ ଆସିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ କିଛି ସମୟ ପରେ ସାରା ଫାର୍ମହାଉସକୁ ଆସିବା ବନ୍ଦ କରିଦେଲେ ଏବଂ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହିତ ଆସିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ| ଫାର୍ମ ହାଉସରେ ପାର୍ଟିଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରାୟତ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେଉଥିଲା ଏବଂ ଧୂମପାନ କରାଯାଉଥିଲା|

ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ କଥା ହେଉଛି, ରିୟା ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ୟୁରୋପ ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି। ରିୟାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ, ୟୁରୋପ ଟ୍ରିପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା ଏବଂ ସେ ଶୀଘ୍ର ୟୁରୋପ ଟ୍ରିପରୁ ଫେରିଥିଲେ।

ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି ରିୟା

ସିବିଆଇ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି ଏବଂ ଅଭିନେତା କିପରି ମରିଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ଉଭୟଙ୍କୁ ଏନସିବି ଗିରଫ କରିଛି। ରିୟାଙ୍କୁ 14 ଦିନ ରିମାଣ୍ଡରେ ଜେଲରେ ରଖାଯାଇଛି।