ରିୟାଙ୍କ ବୟାନ ପରେ ଏବେ Karan ଜୋହର ପରିବାର ସହିତ ଛାଡିଲେ ମୁମ୍ବାଇ, ଲୋକ ମାନେ କହିିଲେ- ଯୋଉଠିକି ବି ଏବେ ଯା…

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗଲ୍ ଆସିବା ପରଠାରୁ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ଡ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ମୁମ୍ବାଇର ଜେଲରେ ଅହିଛନ୍ତି। ଏଥିସହ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ 25 ଜଣ ବଲିଉଡ ତାରକାଙ୍କ ନାମ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ। ଏଥିରେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଏବଂ ରକୁଲପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କ ନାମ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନ ପାଇଛି। ରିୟାଙ୍କ ପ୍ରକାଶ ସମଗ୍ର ବଲିଉଡରେ ଆତଙ୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି। ଏଥି ସହିତ, ଏନସିବି ମଧ୍ୟ ଏହି ଷ୍ଟାରଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଚାପ ପକାଇବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଛି| ଏତିକି ନୁହେଁ, କରନ ଜୋହର ପୁଣି ଥରେ ତାଙ୍କ ଘର ପାର୍ଟି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ଯେଉଁଠାରେ ଦାବି କରାଯାଇଥିଲା ଯେ ସେଠାରେ ପାର୍ଟିରେ ଷ୍ଟାରମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ| ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସବୁ ଖବର ମଧ୍ୟରେ କରନ ଜୋହର ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡିଛନ୍ତି।

କରନ ପରିବାର ସହିତ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଚାଲିଗଲେ

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରଠାରୁ କରନ ଜୋହରଙ୍କୁ ଟ୍ରୋଲ ଦ୍ୱାରା ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇଛି। କ୍ରମାଗତ ଟ୍ରୋଲ ହେତୁ କରନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିଲେ। ଏସବୁ ଟ୍ରୋଲ ଖଣ୍ଡା କରନଙ୍କ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ଝୁଲୁଥିଲା। ଏଥି ସହିତ, ଏନସିବି କରନଙ୍କ ଘର ପାର୍ଟି 2018 ରେ ମଧ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିବ ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ଦଳ ମଧ୍ୟ କରନଙ୍କୁ ଡକାଇ ପାରେ ବୋଲି ଖବର ଆସିଥିଲା। ଏହି ସବୁ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ କରନ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡିଲେ।

ମଙ୍ଗଳବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କରନ ଜୋହରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ମା ଏବଂ ପିଲା ୟସ ଏବଂ ରୁହିଙ୍କ ସହ ଘରୋଇ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କରନ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏହି ସମୟରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ| ଏହି ସମୟରେ କରନ ଜୋହର ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପ୍ରିଣ୍ଟ ସହିତ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିଲେ| ତାଙ୍କ ମାସ୍କରେ ଲେଖା ହୋଇଥିଲା IF YOU’RE READING THIS YOU ARE TOO CLOSE| ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସବୁ ବିବାଦ ମଧ୍ୟରେ କରନ ଜୋହର ହଠାତ୍ ତାଙ୍କ ପରିବାର ସମେତ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, କରନ ଜୋହରଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ଛାଡିବା ଉପରେ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି।

ଲୋକମାନେ ଉଡାଉଛନ୍ତି ମଜା

ଜଣେ ଟ୍ୱିଟର ବ୍ୟବହାରକାରୀ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ବଲିଉଡ କାହିଁକି ଏତେ ଭୟଭୀତ? ଜଣେ କରନଙ୍କୁ ପରିହାସ କରି ଲେଖିଥିଲେ – ମମି, କୌଣସି ଅସୁବିଧା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଶୀଘ୍ର ପଳାଇବା| ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଏନସିବି ଲୋକମାନେ କେଉଁଆଡେ ଯାଆନ୍ତୁ ନା କାହିଁକି ସେମାନଙ୍କୁ ଖୋଜିବ। ଜଣେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ରନ… ସମସ୍ତେ ଚାଲିଯାଉଛନ୍ତି|

ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର 3 ମାସରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତିଛି, କିନ୍ତୁ ଏହାକୁ ନେଇ ବିବାଦ କମିବାର ନାମ ନେଉନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ସମଗ୍ର ଯୁଦ୍ଧରେ ବଲିଉଡକୁ ଦୁଇ ଭାଗରେ ବିଭକ୍ତ କରାଯାଇଛି| ଜଣେ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନୀରବ ବସିଥିବାବେଳେ ଅନ୍ୟ ଗୋଷ୍ଠୀ ଏହି ସଂଗ୍ରାମରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବେ କହୁଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ କରନ ଜୋହର ମଧ୍ୟ ଏହି ସମଗ୍ର ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ମୁହଁ ବନ୍ଦ କରିବା ଭଲ ବୋଲି ବିବେଚନା କରିଛନ୍ତି| ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଚାଲିଯାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କେହି ଏ ବିଷୟରେ ଜାଣି ନାହାଁନ୍ତି।