ମା ଙ୍କ ଫୋନ ଜରିଆରେ ଡ୍ରଗ୍ସ କାରବାର କରୁଥିଲେ ଚତୁର ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, NCB ବାହାର କରିଲା ସବୁ ଡାଟା… ଏମିତି ହେଉଥିଲା ସବୁକିଛି

ଡ୍ରଗ୍ ମାମଲାରେ ଏକ ନୂତନ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି ଏବଂ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ତାଙ୍କ ମା ସାନ୍ଧ୍ୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରି ଡ୍ରଗ୍ ବେପାରୀଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ। ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ରିୟାଙ୍କ ଘରେ ଚଢ଼ାଉ ବେଳେ ଏନସିବି ଅନେକ ଜିନିଷ ଜବତ କରିଛି। ଏହି ଚଢ଼ାଉ ସମୟରେ ଏନସିଆବି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଘରୁ ଏକ ଲାପଟପ୍ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନ୍ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ଯାହାକୁ NCB ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଇଛି| ଯାହା ପରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏନସିବି ହାତରେ ଅନେକ ପ୍ରମାଣ ମିଳିଥିଲା​​|

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଘରୁ ଏକ ଫୋନ୍ କଲରୁ ଜଣାପଡିଛି ଯେ ରିୟା କିଛି ହ୍ୱାଟ୍ସଆପ୍ ଗ୍ରୁପ୍‌ରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଗ୍ରୁପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେଉଥିଲେ। ରିୟା ଏହି ଚାଟ୍ ଗୁଡିକୁ ଡିଲିଟ୍ କରିଦେଇଥିଲେ| କିନ୍ତୁ ଏନସିବି ସେମାନଙ୍କୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଏହି ଚାଟ୍ ଉପରେ ଆଧାର କରି, ଏନସିବି ଏହାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି|

ଏହିପରି ଡ୍ରଗ୍ସ ଏଙ୍ଗଲ ଆସିଲା ସାମ୍ନାକୁ

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ଇଡି ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଫୋନ ଜବତ କରିଥିଲା। ଯାହା ପରେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବିଷୟରେ ଚାଟ୍ ଇଡି ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିଲା| ଇଡି ଏନ୍ସିବିକୁ ଜଣାଇଥିଲା। ଡ୍ରଗ୍ କୋଣ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଏନସିବି ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି ଏବଂ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରାୟ 15 ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି| ମୁମ୍ବାଇ ଏବଂ ଗୋଆର ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ମଧ୍ୟ ଚଢ଼ାଉ କରାଯାଇଛି।

କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ରିୟା ମଧ୍ୟ ଏନସିବି ସାମ୍ନାରେ 25 ଜଣ ବଲିଉଡ ଲୋକଙ୍କ ନାମ ନେଇଛନ୍ତି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି। ଯେଉଁମାନେ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ| ଯାହା ପରେ ଏନସିବି ଶୀଘ୍ର ଏହି ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ଡକାଇବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ କରିବାକୁ ଯାଉଛି|ସୋମବାର ଏନସିବି ଏହି ମାମଲାରେ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ଭାଇ ଶୋଭିକଙ୍କ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବସାୟୀ ବନ୍ଧୁ ସୁର୍ଯ୍ୟଦୀପ ମାଲହୋତ୍ରାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରିଛି। ରିୟା ମୁମ୍ବାଇର ବାଇକୁଲ୍ଲା ଜେଲରେ ଅଛନ୍ତି। ରିୟାଙ୍କୁ 14 ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ପଠାଯାଇଛି ଏବଂ ଏନସିବି ରିୟାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି।