ବାରମ୍ବାର ଛୁଟି ମନେଇବା ପାଇଁ କାହିଁକି ଗୋଆ ଯାଆନ୍ତି ସାରା ଅଲି ଖାନ, ଏବେ ସବୁ ସତ ଆସିଲା ପଦାକୁ, ରିଆ ଖୋଲିଲେ ରହସ୍ୟ …

ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସୈଫ ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଝିଅ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଆଜିକାଲି ଖବରରେ ଛାଇ ରହିଛନ୍ତି। ଏହାର କାରଣ ତାଙ୍କର କୋଉ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନୁହେଁ ବରଂ ତାଙ୍କର ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁ ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ| ହଁ, ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ମାମଲା ଡ୍ରଗ୍ସ ଆଙ୍ଗେଲରେ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ରିୟାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପଚରାଉଚରା ବେଳେ ସେ ଡ୍ରଗ୍ ଖେଳରେ ଜଡିତ 25 ବଲିଉଡ ସେଲିବ୍ରିଟିଙ୍କ ନାମ ଦେଇଥିଲେ। ଏହି 25 ନାମ ମଧ୍ୟରୁ ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଥିଲା ସାରା ଅଲି ଖାନ| ସେବେଠାରୁ ସାରା ନିରନ୍ତର ହେଡଲାଇନରେ ରହିଆସୁଛନ୍ତି| ଏହି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ, ରିୟା ଏବଂ ସାରାଙ୍କ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା, ଏହି ଫଟୋ ଉପରେ ଆଧାର କରି କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଦୁହିଁଙ୍କର ଅତି ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁତା ଥିଲା |

ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏନସିବିରେ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ସାରା ଏବଂ ସେ ଏକାଠି ଡ୍ରଗ୍ସ ନେଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଆଜିକାଲି ତାଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୋଆରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଛୁଟି ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଖବର ଆସୁଛି ଯେ ଏନସିବି ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କୁ ଯଥାଶୀଘ୍ର ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଡକାଇପାରେ। ତଥାପି ଆଜିକାଲି ସାରାଙ୍କର କୌଣସି କାମ ନାହିଁ, ତେଣୁ ସେ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଗୋଆରେ ମଜା କରୁଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଉଛୁ ଯେ ଅକ୍ଟୋବର ମାସରୁ ସାରା ତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ଅତ୍ରଙ୍ଗି ରେ ର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ|

ସାରା କାହିଁକି ବାରମ୍ବାର ଗୋଆକୁ ଯାଆନ୍ତି?

View this post on Instagram

Monday Morning Mood 👀🐚🌊

A post shared by Sara Ali Khan (@saraalikhan95) on



ଆପଣଙ୍କୁ କହିରଖୁଛୁ ଯେ ସାରା ଅଲି ଖାନ ଗୋଆରେ ଖାଲି ସମୟ ଉପଭୋଗ କରିବା ଏହା ପ୍ରଥମ ଘଟଣା ନୁହେଁ। ତେବେ ସାରା କାହିଁକି ଗୋଆ ଯିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ସେ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି। ଡ୍ରଗ୍ସ ଏହା ପଛର କାରଣ ନୁହେଁ ଟ? ଯଦିଓ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗୋଆ ତାଙ୍କର ପ୍ରିୟ ସ୍ଥାନ, ସେ ପରିବେଶ, ପାଣିପାଗ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି| ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ, ରିୟା ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀଙ୍କ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ସାରା ଗତ ବର୍ଷ ଗୋଆ ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଏନସିବି ସାରାଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରିବ ସେତେବେଳେ ସତ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ପାଇବ | ତେବେ ସାରା ଗତ 1 ସପ୍ତାହ ଧରି ଗୋଆରେ ଅଛନ୍ତି। ସେ ନିଜ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଫଟୋ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।


ଆପଣ ଜାଣି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ଯେ ସାରା ଗତ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ କରିଥିବା ସମସ୍ତ ଫଟୋସୁଟ୍ ଗୋଆରେ ହୋଇଛି|ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେ ଯେ ସାରା ଗୋଆକୁ କାହିଁକି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି? ସାରା ଅନେକ ସମୟରେ କେବଳ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ନୁହେଁ ପରିବାର ସହିତ ମଧ୍ୟ ଗୋଆକୁ ଯାଆନ୍ତି | ସେ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅନେକ ପାରିବାରିକ ଫଟୋ ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି|

ଜାଣନ୍ତୁ କେବେ ରିଲିଜ୍ ହେବ କୁଲି ନମ୍ବର 1…

ସାରା ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ କୁଲି ନମ୍ବର 1 ର ସୁଟିଂ ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଗୋଆ ଯାଇଥିଲେ, ଏହି ଫିଲ୍ମର ଏକ ବିଶେଷ ଦୃଶ୍ୟ ଏଠାରେ ସୁଟିଂ କରାଯାଉଥିଲା|ଏହି ସଂଯୋଗରେ, କୁଲି ନଂ 1 ଦଳ ଗୋଆରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା| ୱାର୍କଫ୍ରଣ୍ଟ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ କୁଲି ନଂ 1 ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରିଲିଜ୍ ହୋଇନାହିଁ|ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ସାରାଙ୍କ ସହ ବରୁଣ ଧାୱନଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଫିଲ୍ମ ନୂଆ ବର୍ଷରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଆଗାମୀ ଦିନରେ ସାରା ଅଲୀ ଖାନ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ଧନୁଷଙ୍କ ସହ ଅତ୍ରଙ୍ଗି ରେ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ କରିବେ।